Terapie Anielskie

Uzdrawianie duchowe

Opiekun Duchowy, zwany też Duchem Opiekuńczym lub Aniołem Stróżem, towarzyszy człowiekowi od urodzenia, aż do końca ziemskiego życia.

Każdy człowiek choć raz w życiu doznał jego nadzwyczajnej opieki. Bardzo często jako głos intuicji ostrzega nas przed niebezpieczeństwami, podpowiada najlepsze rozwiązania trudnego problemu, wskazuje właściwą drogę, gdy znajdujemy się w przełomowym momencie życia.

Pracując z Aniołami stajemy się bardziej świadomi naszego życia osiągając głęboki spokój i harmonię. Codzienne medytacje pomagają nam dostroić się do anielskich energii. Jest to piękna energia, która może zainspirować w osiągnięciu cudów.

Dzięki pracy z anielskimi energiami nasze życie może stać się radośniejsze, szczęśliwsze i pełne miłości. Celem Aniołów jest uzdrawianie człowieka i środowiska.

Praca z Aniołami umożliwia lepsze zrozumienie otaczającego nas świata i rozwój osobisty. Nie trzeba być osobą wierzącą aby pracować z Aniołami. Każdy może je poczuć i odczytać znaki oraz przesyłane przez nie wiadomości. Praca z nimi przynosi wiele satysfakcji i wzrost dla duszy. Ujawniają nam nasz prawdziwy potencjał, wskazują drogę postępowania w życiu i towarzyszą nam w każdym momencie, jak o to poprosimy.