Kroniki Akashy

Konsultacje z Kronikami Akashy

Odczyty Kronik Akaszy prowadzi Arkadiusz Lisiecki inspirowany metodologią Gabrielle Orr.

Kroniki Akaszy inaczej zwane Planem Przyczynowym są zapisem wszystkiego, co się dzieje i co się kiedykolwiek wydarzyło w przestrzeni i czasie na Ziemi i w innych miejscach we Wszechświatach.

Jak to się odbywa?

Za pośrednictwem pytań będziesz prowadzić dialog, a informacje  pochodzące z Kronik Akashy czyli Planu Przyczynowego pojawią się by wesprzeć Cię, poprowadzić i zrównoważyć Ciebie i Twoje życie, żeby pomóc Ci przepracować stare wzorce, rozpuścić blokady, które nie pozwalają Ci doświadczyć pełni własnego potencjału, radości, harmonii i  kierunku.

Prowadzący tworzy tylko przestrzeń i działa jako „duchowy telefon” przekazując odpowiedzi na pytania, które Ty zadajesz.
Przygotuj sobie wcześniej listę pytań, które chcesz zadać i przemyśl intencje z jakimi je chcesz zadać bo od tego zależy jakie odpowiedzi i czy w ogóle do Ciebie przyjdą.
Możesz pytać tylko o siebie nie możesz pytać o inne osoby.
Wyjątkiem są zwierzęta będące pod twoja opieką.

Wszystkie informacje pojawiają się, aby pomóc Ci w przemianie Twojej świadomości i energetycznych wzorców, by stworzyć równowagę, wewnętrzny spokój i harmonię w życiu.

Bez względu na to jakie informacje zostaną Ci przekazane, tak naprawdę to Ty jesteś ostatecznym autorytetem w swoim życiu i musisz  samodzielnie zadecydować co z nimi zrobisz.

Boska wibracja otrzymana w wyniku konsultacji pozwoli Ci na dostrojenie się do najkorzystniejszych dla Ciebie zmian i wyborów.

Sesja odczytu odbywa się głosowo na skype/mesengerze/telefonie/osobiście wedle zapotrzebowania.
Zapraszamy do kontaktu z Arkadiuszem Lisieckim jeśli wyrażasz zainteresowanie odczytem na reiki@poczta,onet.pl 
lub tel. 603426717 g 10 do 17 od poniedziałku do piątku.

UWAGA: KONSULTACJE Z KRONIKI AKASHY NIE ZASTĘPUJĄ PROFESJONALNEJ PORADY LEKARSKIEJ, PSYCHIATRYCZNEJ LUB PSYCHOLOGICZNEJ!