Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów BIORAD zaprasza na stacjonarne kursy BIOENERGOTERAPIA (podstawowy i zaawansowany).
Prowadzenie: dr nauk medycznych Ryszard Rafał Kacała – anatom, historyk medycyny, radiodiagnostyk, Mistrz Bioenergoterapii, pracujący od ponad 20 lat z energiami.

Ukończenie kursu podstawowego umożliwia przystąpienie do zdania egzaminu czeladniczego w izbie rzemieślniczej w zawodzie Bioenergoterapeuta.

Zobacz więcej

„BIORAD” Stowarzyszenie Radiestezji i Bioterapii organizuje cyklicznie od wielu lat kursy radiestezji. Oprócz warsztatów weekendowych na temat podstaw wahadlarstwa są to również profesjonalne kursy przygotowujące do zdania egzaminu na stopień czeladnika w zawodzie radiestety obejmujące 6 spotkań weekendowych…

Zobacz więcej

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą zadbać lepiej o zdrowie swoje i swoich najbliższych, nauczyć się prawidłowej pracy z energiami. Kto prowadzi? …

Zobacz więcej

Kurs Access Bars – prowadzi Anna Jagiełło Access Bars Facylitator, Access Facelift Facylitator BodyProcess® Practitioner, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.

CZYM JEST ACCESS BARS®: To prosty, bardzo przyjemny i relaksujący, a zarazem niezwykle potężny, zabieg energetyczny, który działa holistycznie na ciało, umysł i całe nasze istnienie.

Ten proces polega na delikatnej stymulacji opuszkami palców 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały Twój stres, wszystkie emocje, uczucia, myśli, punkty widzenia, przekonania i ograniczenia w różnych dziedzinach życia, cały energetyczny ciężar, który być może odczuwasz w swoim życiu.
 
Kurs MTVSS – energetyczna reperacja ciała – prowadzi Anna Jagiełło Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.
 

MTVSS Molecular Terminal Valence Sloughing System
Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało.
Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele.
Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację.

Zobacz więcej

Kurs ACCESS ENERGETYCZNY FACELIFT – piękno bez skalpela
Zapraszamy na kurs ACCESS ENERGETYCZNY FACELIFT – piękno bez skalpela, który poprowadzi Anna Jagiełło Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.
Czas trwania kursu 8 godzin.
ENERGETYCZNY FACELIFT to proces na ciało, w którym chodzi o coś więcej niż to na co wskazuje nazwa.

A gdyby to nie zmarszczki były oznaką starzenia? Ale utrata wewnętrznego światła i blasku w oczach, który oświetla i odmładza nie tylko twarz ale również całe nasze ciało na poziomie komórkowym.

Zobacz więcej

Kurs Energetyczna Korekta Widzenia – prowadzi Anna Jagiełło Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.
 
ENERGETYCZNA KOREKTA WIDZENIA
To wyjątkowy proces dla ciała pomocny w korygowaniu wzroku.
Aktywuje on uzdrawiające energie nie tylko w Twoich oczach i zatokach, ale również usuwa przekonania na temat starzenia się wzroku, na temat tego co jest możliwe do zmiany, a co nie w kwestii wzroku i oczu.
Jest jedną z wielu technik stosowanych w ramach narządzi Access Consciousness, który jest holistycznym podejściem do transformacji osobistej i rozwoju świadomości.
Energetyczna Korekta Widzenia skupia się na uwolnieniu blokad i ograniczeń związanych z widzeniem, zarówno fizycznym, jak i energetycznym.
W ramach procesu Korekty Widzenia pracuje się na poziomie energetycznym, dotykając delikatnie okolic wokół oczu, skroni, czoła i innych punktów na głowie, które są związane z procesem widzenia.
 

Zobacz więcej

Terapia Reiki – bezpośrednia technika samoleczenia.
Reiki to energia miłości łącząca każdego człowieka z energią uniwersalną.
Działanie energią Reiki pomaga w naturalnym procesie samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę i chęć do uzdrowienia. Wykazuje oddziaływanie na wszystkich poziomach energetycznych.
Energia Reiki prowadzi do równowagi, likwiduje blokady, łagodzi ból, sprzyja pełnemu odprężeniu, przyśpiesza procesy zdrowienia, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn. 
Prowadzi Jolanta Różycka

„Każda istota ma moc uzdrawiania. Rośliny, drzewa, zwierzęta, ryby i insekty, ale przede wszystkim człowiek, jako korona stworzenia, ma niesamowitą moc”.                          Mikao Usui

Zobacz więcej

Kurs Kamertonowy od podstaw – stopień I, pt. „Zdrowie w Harmonii terapeutycznych Kamertonów”

Zapraszamy na kurs Kamertonowy od podstaw – stopień I, pt. „Zdrowie w Harmonii terapeutycznych Kamertonów” – prowadzenie Anna Żbik certyfikowana i dyplomowana Holistyczna Terapeutka terapii Kamertonami, TCK w ujęciu biodynamicznym, masażystka Masaży Orientalnych.

Program kursu
• Piątek – godz. 18:00-21:00 
• Sobota – godz. 10:00-19:00 
• Niedziela – godz. 10:00-16:00

„Zdrowie jak mądra żona – jest cierpliwe. Jednak zaniedbywane długo, też odejdzie.”
    Mariusz Deluga

Witam Ciebie!
Nazywam się Anna Żbik.
Jestem terapeutką holistyczną od kilkunastu lat.
W tym momencie powinnam wyszczególnić wszystkie szkoły, kursy, dyplomy, certyfikaty… Ale jednak to co najważniejsze, to przede wszystkim to, że jestem Istotą, która chce wspierać Ciebie w drodze dotarcia do Twojego
Zdrowia – Ciała, Umysłu i Duszy.
Zapraszam na mój kurs 🙂
 
 
Kurs Oczyszczania jajem
Kurs prowadzi Mistrz Reiki oraz Mistrz Konchowania uszu Jolanta Różycka.
Oczyszczanie jajem jest prastarą terapią, metodą leczniczą stosowaną przez nasze babcie, zaczerpniętą od dawnych Słowian, którzy jako pierwsi używali tej metody by oczyścić ciało i umysł z negatywnej energii.
Jajo dzięki swoim właściwościom wyciąga wszystkie dolegliwości psychiczne i fizyczne działając uzdrawiająco na cały organizm.
Metoda jest bezpieczna. Można ją stosować zarówno u ludzi (także u dzieci) jak i zwierząt.
 

Zobacz więcej

Terapia misami – masaż dźwiękiem mis i gongów.
Pochodzi z Tybetu i jest stosowana od kilku tysięcy lat.
W tradycji tybetańskiej  za leczniczy uznawany jest nie tylko dźwięk ale i wibracja wytwarzana przez misy. Ta subtelna ”muzyka” mis to wielotony posiadające niezwykłą siłę oddziaływania. Ta siła powoduje, że dźwięk i wibracja docierają do każdej komórki masowanej osoby. Komórki wchodzą w drgania rezonansowe uzyskując głębokie oczyszczenie i nastrojenie do wibracji zdrowia.
Tą drogą zdrowe komórki ulegają wzmocnieniu, chore natomiast się regenerują.
Prowadzi Urszula Kalisz

Zobacz więcej

Konchowanie to metody oczyszczania uszu znanej już w starożytności m. in. w Grecji, Chinach, Egipcie jak również stosowanej przez indiańskie plemiona w obu Amerykach. Cieszy się do dziś dużą popularnością na całym świecie.

Koncha to rurka z woskowanego płótna w kształcie stożka lub lejka, którą wprowadza się po odpaleniu jej końcówki do ucha w celu usuwania zanieczyszczeń z organizmu. Działa na zasadzie komina powietrznego, dzięki któremu w kanale usznym wytwarza się oczyszczające podciśnienie i ciepłe powietrze przemieszcza się środkiem, a nieco chłodniejsze przy ściankach rurki świecy. Po zapaleniu płomień zamyka górę rurki.

Zobacz więcej

Terapia czaszkowo-krzyżowa polega na delikatnej manipulacji osteopatycznej okolic kręgosłupa, czaszki i tkanki łącznej w celu zidentyfikowania napięć oraz przywrócenie równowagi całemu organizmowi. 

Dietetyka

Stowarzyszenie „Biorad” podejmuje  kolejne wyzwanie terapeutyczne organizując szkolenia gotowania i przekazując wiedzę, jak jeść, żeby  życie było szczęśliwe, zdrowe i jak najdłuższe. Na pierwszym spotkaniu przekażemy wiele informacji jak przyrządzać posiłki według zasady „ pięciu elementów” Kto prowadzi?…

Zobacz więcej

Ziołolecznictwo

Dział w przygotowywaniu