Terapia Dźwiękiem

Urszula Kalisz

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym ukończyła Geologię ze specjalizacją hydrogeologia i geologia inżynierska.
Ponadto pochodzi z Rodziny wykształconych profesjonalnie muzyków i lekarzy.
Jej karma rodowa w związku z powyższym mocno wpłynęła na jej od lat kultywowane pasje.

W latach 2001-2009 uczyła się masażu dźwiękiem w Akademii Dźwięku Petera Hessa, niemieckiego fizyka, który udał się do dalekiej Azji, by poznać tam tajniki Masażu Misami i technologię produkcji Mis (ten rodzaj masażu stosowany jest tam od kilku tysięcy lat).
W Akademii nabyła wzorcowy komplet mis kutych ręcznie o bardzo szerokim a jednocześnie precyzyjnym sposobie oddziaływania. Nieprzerwanie, od pierwszych dni nauki w Akademii praktykowała i poszerzała swoje umiejętności z dziedziny energetyki człowieka i nabywała wiedzę od praktykujących w pokrewnych dziedzinach fachowców (lekarzy, astrologów, fizjoterapeutów).

Równolegle z Akademią Dźwięku, włączyła naukę u Instruktora Ryszarda Zdziocha, który od 2006 roku jest wykładowcą Terapii Dźwiękiem Mis i Gongów, jednocześnie będąc aktywnym praktykiem jak również wykładowcą w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu.
W roku 2014 ukończyła u niego kurs Pierwszego i Drugiego stopnia gry na Gongu (kurs opracowany wspólnie z Profesorem Maciejem Adamskim).

W 2021 roku przystąpiła do Nauczycielskiego Kursu Terapii dźwiękiem w zakresie: MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS. Jest więc dyplomowanym Nauczycielem i Instruktorem Terapii Dźwiękiem i tak jak stroiciel stroi fortepian, ona stroi człowieka.

Tel. 531 551 072