Kurs

Kurs Energetyczna Korekta Widzenia

Zapraszamy na kurs ENERGETYCZNA KOREKTA WIDZENIA, który poprowadzi Anna Jagiełło Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.
 
ENERGETYCZNA KOREKTA WIDZENIA
To wyjątkowy proces dla ciała pomocny w korygowaniu wzroku.
Aktywuje on uzdrawiające energie nie tylko w Twoich oczach i zatokach, ale również usuwa przekonania na temat starzenia się wzroku, na temat tego co jest możliwe do zmiany, a co nie w kwestii wzroku i oczu.
Jest jedną z wielu technik stosowanych w ramach narządzi Access Consciousness, który jest holistycznym podejściem do transformacji osobistej i rozwoju świadomości.
Energetyczna Korekta Widzenia skupia się na uwolnieniu blokad i ograniczeń związanych z widzeniem, zarówno fizycznym, jak i energetycznym.
W ramach procesu Korekty Widzenia pracuje się na poziomie energetycznym, dotykając delikatnie okolic wokół oczu, skroni, czoła i innych punktów na głowie, które są związane z procesem widzenia.
Technika ta ma na celu uwolnienie ograniczających przekonań, przekonań ograniczających percepcję, przekonań związanych z wiekiem, rodzajem widzenia (np. krótkowzroczność, dalekowzroczność), traumami czy innymi czynnikami, które mogą wpływać na sposób, w jaki dostrzegamy świat i siebie samych.
Celem Access Energetycznej Korekty Widzenia jest zwiększenie zdolności percepcyjnych, jasności widzenia i postrzegania oraz uwolnienie ograniczeń, które mogą wpływać na nasze widzenie i postrzeganie rzeczywistości. Może to prowadzić do większej świadomości siebie i otaczającego świata, co może przyczynić się do ogólnego poprawienia jakości życia.
Po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu oraz instruktażowy opis zabiegu.

Anna Jagiełło - Anna Jagiełło Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej

Kurs odbędzie się w dniu 17 marca 2024 r. - niedziela 

Rozpoczęcie godz. 14.00. Zakończenie godz. 17.30

Zapisy na kurs przyjmuje w godzinach 10.00-18.00:
Magdalena Zagórska Tel. 796 364 707 ,
SEKRETARIAT Stowarzyszenia: tel. 71 372 37 11
e-mail - biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com 

Kurs odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów "Biorad" przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 we Wrocławiu (kamienica w podwórzu), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.

Koszt kursu -
* 500 PLN
*dzieci i młodzież do 16 lat - nieodpłatnie ( w obecności płacącej osoby dorosłej)
* w cenie szkolenia przekąski oraz zimne i ciepłe napoje
* istnieje możliwość wystawienia rachunku.

Zadatek w wysokości 200 zł  płatny do tygodnia przed rozpoczęciem kursu.

Konto Stowarzyszenia: PKO BP S.A. I O/Wrocław: 52 1020 5226 0000 6302 0155 5457