Kurs

Kurs Access Bars

Zapraszamy na kurs Access Bars, który poprowadzi Anna Jagiełło Access Bars Facylitator, Access Facelift Facylitator BodyProcess® Practitioner, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.
Czas trwania kursu 8 godzin.
 
CZYM JEST ACCESS BARS®:
To prosty, bardzo przyjemny i relaksujący, a zarazem niezwykle potężny, zabieg energetyczny, który działa holistycznie na ciało, umysł i całe nasze istnienie.
Ten proces polega na delikatnej stymulacji opuszkami palców 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały Twój stres, wszystkie emocje, uczucia, myśli, punkty widzenia, przekonania i ograniczenia w różnych dziedzinach życia, cały energetyczny ciężar, który być może odczuwasz w swoim życiu.

Dotyk uaktywnia przepływ energii przez te punkty i cały ten spolaryzowany ładunek elektromagnetyczny, który został zgromadzony w Twoim mózgu, zostaje rozładowany.
Zabiegi stanowią również wsparcie przy ADD i ADHD i są ogromnym wkładem dla DZIECI, które nie do końca radzą sobie ze stresem, okresami przejściowymi w swoim życiu, nauką, egzaminami, kontaktem z rówieśnikami.
Proces Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Co możesz zyskać stosując metody Access Bars –
👉lekkość w ciele..
👉lepszy kontakt i komunikacja z ciałem..
👉wewnętrzny spokój i relaks na głębokim poziomie komórkowym..
👉bardziej regenerujący sen..
👉wyleczenie bezsenności..
👉redukcja stresu..
👉wsparcie w utracie albo w przybraniu na wadze..
👉zwiększenie odporności i kondycji fizycznej..
👉wzrost chęci do działania i radości życia..
👉spadek ciągłej gonitwy myśli..
👉ogromna poprawa koncentracji i klarowności postrzegania rzeczywistości..
👉a przy okazji polepszenie samopoczucia oraz.. magia.. magia w życiu codziennym, która przekracza najśmielsze oczekiwania
….. to tylko niektóre z efektów zabiegu ACCESS BARS®.

Jeżeli chciałabyś, czy chciałbyś go doświadczyć oraz nauczyć się wykonywać ten zabieg, a przy okazji zyskać NOWĄ PRAKTYCZNĄ UMIEJĘTNOŚĆ i zostać certyfikowanym praktykiem Access Bars® to zapraszam Cię serdecznie na najbliższe warsztaty z serii Access Consciousness®, dzięki którym Twoje ciało będzie mogło z łatwością transformować i otrzymywać te wszystkie zmiany, które wybierzesz.
 
Link do krótkiego filmu pokazującego czym jest zabieg Access Bars®:
https://www.youtube.com/watch?v=emGCwtctSQE&feature=share
Dla tych, bardziej racjonalnych, którzy potrzebują naukowych dowodów, nowe badania nt. tego, w jaki sposób zabieg Access Bars® wpływa na osoby, u których zdiagnozowano stany lękowe i/lub DEPRESJĘ:
https://www.youtube.com/watch?v=5UjO-LC-RHs
*polskie napisy w ustawieniach
A tutaj, kilka słów i badań neurologicznych o tym, jak Access Bars® działa na Twój MÓZG:
https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk
 
JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ Z ACCESS BARS®:
• Nauczysz się wykonywać sesję Bars®, uzyskasz informację o wszystkich 32 punktach, otrzymasz też inne narzędzia, wykorzystywane w Access Consciousness® do uwalniania ograniczeń.
• Wykonasz 2 i otrzymasz 2 pełne sesje Access Bars®.
• Otrzymasz materiały szkoleniowe oraz dyplom ukończenia klasy Access Bars®, uprawniający Cię do wykonywania sesji innym, również odpłatnie i profesjonalnie, jeżeli tak wybierzesz.
• Uzyskasz również możliwość udziału w kolejnych szkoleniach Access Consciousness® oraz dostęp do dodatkowych nieodpłatnych materiałów szkoleniowych.
PONADTO:
Nauczysz się wykonywać 2 NOWE PROCESY NA CIAŁO, oraz proces uzupełniający sesję Access Bars®, które sprawią, że będziesz miał więcej energii lekkości, radości, witalności, młodości w swoim ciele i w życiu

Anna Jagiełło - Access Access Bars® Facilitator Access Facelift® Facilitator Access BodyProcess® Facilitator, Instruktor i Praktyk Chirurgii Fantomowej.

Kurs odbędzie się w dniu 16 marca 2024 r. - sobota 

Rozpoczęcie godz. 10.00. Zakończenie godz. 18.00

Zapisy na kurs przyjmuje w godzinach 10.00-18.00:
Magdalena Zagórska Tel. 796 364 707 ,
SEKRETARIAT Stowarzyszenia: tel. 71 372 37 11
e-mail - biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com 

Kurs odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów "Biorad" przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 we Wrocławiu (kamienica w podwórzu), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.

Koszt kursu -
* 1270 PLN
* 500 PLN osoby powtarzające
dzieci i młodzież do 16 lat - nieodpłatnie ( w obecności płacącej osoby dorosłej)
* w cenie szkolenia przekąski oraz zimne i ciepłe napoje
* istnieje możliwość wystawienia rachunku.

Zadatek w wysokości 300 zł  płatny do tygodnia przed rozpoczęciem kursu.

Konto Stowarzyszenia: PKO BP S.A. I O/Wrocław: 52 1020 5226 0000 6302 0155 5457