ZAPRASZAMY SERDECZNIE do BIORADU w piątek 24 lutego o godz. 18.30 na wykład pt. ”Jaki wpływ mają wzorce myślowe i przekonania nabyte w rodzinie na Twoje życie w zdrowiu?” oraz w niedzielę 26 lutego br. o godz. 10.30 na warsztat pt. „Jakie wzorce dotyczące zdrowia lub choroby wyniosłeś ze Swojej rodziny. Co kontynuujesz?”, które poprowadzi Jadwiga Spychała Nauczyciel i Trener Dekodingu.

Bliższe informacje o prowadzącej warsztat na stronie dekoding.pl

Na warsztatach dotrzesz do ograniczających przekonań i wzorców dotyczących zdrowia, odkryjesz Swoje wzorce i zmienisz na te, które prowadzą do zdrowia, a nie do chorób.

Odpowiesz Sobie na wiele pytań, m. in. –
• Na ile wypracowałeś już własne przekonania i masz zamiar spędzić resztę życia w zdrowiu, a na ile jeszcze w to wątpisz?
• Na co chorowali Twoi rodzice i dziadkowie?
• Na co Ty chorujesz?
• Jakie są najsłabsze punkty Twojego organizmu?
• Jakie przekonania mogą blokować Cię przed wyzdrowieniem lub utrzymaniem całkowitego zdrowia?
• Czy wierzysz, że możesz być całkowicie zdrowy?
• Co potrzebujesz aby Sobie uświadomić, żeby odzyskać zdrowie lub je utrzymać?
• Jakie masz przekonania w sobie na temat lekarzy bioterapii, akupunktury ziół czy suplementów?
• Co najlepiej na Ciebie działa tabletki i medycyna konwencjonalna czy zioła i medycyna niekonwencjonalna?
• Jakie masz Swoje wewnętrzne przekonanie dotyczące tych dwóch dziedzin?
Możesz teraz myśleć, że znasz odpowiedź, ale czasami to, co świadome jest w sprzeczności z tym co nieuświadomione, dlatego warto dotrzeć do tej najgłębszej prawdy o Sobie i przyczyny braku zdrowia.
A jeśli jest jakiś brak to on potrzebuje uzupełnienia.
Każdy ma Swój zestaw przekonań dotyczący zdrowia, leków i metod.
W to, w co podświadomie wierzysz, że Ci pomoże najlepiej na Ciebie działa. Dlatego warto do tych informacji dotrzeć, bo to może oszczędzić cierpienia, czasu i pieniędzy.
Warto robić to, w co głęboko wierzysz, że wspiera Twoje zdrowie i mieć tego stuprocentową pewność, że dla Ciebie dobrze działa.”Witam SerdecznieDekoding to autorska metoda opracowana przeze mnie, dzięki której skutecznie przez wiele lat potrafię pomóc sobie i innym docierać do wzorców rodzinnych i przekonań wyniesionych z domu rodzinnego.
Powtarzane wzorce często powodują, że Nasze życie jest niejako odwzorowywane i powielamy w części losy rodziców, dziadków te korzystnie wspierające jak i te, które powodują nasze cierpienia.
Dopóki nie uświadomimy sobie, że to robimy, że kontynuujemy los naszych przodków, nie jesteśmy w stanie żyć własnym życiem.
Doświadczenie, które realizujemy służyło naszemu rozwojowi, ale nie zawsze jest już Nam potrzebne.
Możemy odkryć jego cel, pożegnać wzorzec i zamienić na taki, który wspiera Nas i daje szanse na lepsze życie.

Zapraszam 🙂
Dekoding Jadwiga Spychała

Wykład: wstęp wolny.
Koszt warsztatu 170 zł.
Kwotę można przelać na Konto Stowarzyszenia Biorad we Wrocławiu: PKO BP S.A. I O/Wrocław: 52 1020 5226 0000 6302 0155 5457
lub zapłacić na miejscu.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów „Biorad” przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 we Wrocławiu (wejście od strony podwórza), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 796364707 lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com