Już w piątek 8 lipca br. o godz. 17.00 Stowarzyszenie BIORAD zaprasza na wykład pt. „Dekoding – klucz do podświadomości” – prowadzi Jadwiga Spychała. Wstęp wolny 🙂
„Dekoding to metoda opracowana przeze mnie, dzięki której skutecznie przez wiele lat potrafię pomóc sobie i innym docierać do wzorców rodzinnych i przekonań wyniesionych z domu rodzinnego.
Powtarzane wzorce często powodują, że Nasze życie jest niejako odwzorowywane i powielamy w części losy rodziców, dziadków, zarówno te korzystne wspierające jak i te które powodują nasze cierpienia.
Dopóki nie uświadomimy sobie, że to robimy, że kontynuujemy los naszych przodków, nie jesteśmy w stanie żyć własnym życiem.
Doświadczenie, które realizujemy służyło naszemu rozwojowi, ale nie zawsze jest już Nam potrzebne.
Możemy odkryć jego cel, pożegnać wzorzec i zamienić na taki który wspiera Nas i daje szanse na lepsze życie.
Na wykładzie dowiecie się Państwo jak odkryć własne wzorce i jak je przekształcać. Jak poprzez zrozumienie tego co działo się w rodzinie, możemy przyczynić się do uzdrowienia w Nas i naprawić trudne relacje z bliskimi.
Będzie mi miło podzielić się z Państwem wiedzą zdobytą na podstawie własnych doświadczeń oraz w kilkunastoletniej pracy z klientami.
Zapraszam na wykład z ćwiczeniami

Jadwiga Spychała

Informacje o mnie oraz wiedza o metodzie na stronie www.dekoding.pl

Wykład odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów „Biorad” przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 (wejście od strony podwórza), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 796364707 lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com
Odwiedź naszą stronę biorad.wroclaw.pl