Zapraszamy serdecznie na piątkowe wykłady do Bioradu!

Już w piątek 29 października br. o godzinie 17.00 wykład pt. „Wpływ jogi na kondycję i zdrowie człowieka” – prowadzi Iwona Fuławka
Jogą interesowała się od wielu lat, jednak dopiero w 2006 roku, po próbach z różnymi aktywnościami (callanetics, tai-chi) trafiła na zajęcia jogi. Jej pierwszą nauczycielką była Małgorzata Madej. Praktyka przyniosła Pani Iwonie nie tyko wzmocnienie ciała fizycznego, a także harmonię i równowagę. Radość z praktyki zachęciła ją do regularnej praktyki i udziału w warsztatach prowadzonych przez najwyższej klasy nauczycieli polskich i zagranicznych (Jurek Jagucki, Paulina Stróż, Małgorzata Madej, o.Pereira, Wiktor Morgulec i inni). Jej pasja stała się też atrakcyjna dla Męża i Córki, którzy rozpoczęli ćwiczenia.
Przełomowy dla jej praktyki był rok 2015, gdy podjęła 2 letnie Podyplomowe Studia Psychosomatycznych Praktyk Jogi, prowadzone na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, pod kierunkiem prof. Lesława Kulmatyckiego. W czasie tych dwóch lat uporządkowała swoją wiedzę o jodze, praktykowała intensywnie z różnymi nauczycielami, a także nauczyła się jak przekazywać wiedzę i prowadzić zajęcia. Miała też możliwość poznać wielu pasjonatów jogi – nauczycieli ( Lesław Kulmatycki, Janusz Szopa, Magda Kłos, Zdzisław Burzyński, Krzysztof Stec, Inka Kozłowska, Inga Schorowska i wielu innych) oraz studentów. Studia te ukończyła w 2017r.
 
Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy

Bliższe informacje na temat spotkania pod  numerem telefonu: 511 878 421,
lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl.

Spotkanie jest bezpłatne.