Zapraszamy serdecznie na pierwszy stopień kursu Reiki – bezpośredniej terapii samoleczenia, który rozpocznie się wykładem inauguracyjnym w dniu 11 marca br. (piątek) o godzinie 17.00.
Kontynuacja kursu 12-13.03.2022 r.
Kurs prowadzi Mistrz Reiki Jolanta Różycka.
Słowo Reiki składa się z dwóch słów pochodzących z języka chińskiego: „rei” – oznacza uniwersalną energię ożywiającą wszystko, lub też boską siłę, albo źródło miłości, oraz „ki”, które ma wiele znaczeń jak również oznacza metodę uzdrawiania za pomocą energii.
Zatem Reiki to energia miłości łącząca każdego człowieka z energią uniwersalną.
Nie trzeba posiadać żadnych wrodzonych umiejętności czy predyspozycji by każdy nauczył się tej metody i z powodzeniem stosował ją w codziennym życiu pomagając każdej żywej potrzebującej istocie.
Działanie energią Reiki pomaga w naturalnym procesie samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę i chęć do uzdrowienia. Wykazuje oddziaływanie na wszystkich poziomach energetycznych.
Energia Reiki prowadzi do równowagi, likwiduje blokady, łagodzi ból, sprzyja pełnemu odprężeniu, przyśpiesza procesy zdrowienia, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn.
Jest to energia, która jest w pełni bezpieczna dla każdego i nie może nikomu zaszkodzić, gdyż płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebuje biorca.
„Każda istota ma moc uzdrawiania. Rośliny, drzewa, zwierzęta, ryby i insekty, ale przede wszystkim człowiek, jako korona stworzenia, ma niesamowitą moc”.
– Mikao Usui
Koszt całego kursu wynosi 500 zł.

Dla osób powtarzających cena kursu 50% powyższej ceny.

Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Radiestetów i Bioenergoterapeutów „Biorad” przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8, dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.

Bliższe informacje pod numerami telefonów 609673787, 796364707 lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com