Zapraszamy w środę 23 listopada br. o godz.18.00 do Stowarzyszenia BIORAD na Relaksację z Dźwiękoterapią – kamertonowy koncert terapeutyczny, który poprowadzi Anna Żbik.
Wstęp 40 zł. Czas trwania koncertu 90-120 minut.

„Kamertony to klucze do podświadomości, zdrowia i lepszego życia”.
(Celeste)

Zaproszenie Anny –
Kolejny raz zapraszam Ciebie do przestrzeni Bioradu aby rozgościć się w Harmonii Dźwięku terapeutycznych Kamertonów, by zregenerować i ukoić CUD którym Jesteś!
Dźwiękowa podróż terapeutyczna odbywa się wielowymiarowo:
Na poziomie fizycznym – dociera do każdej komórki, wszystkich struktur, organów i DNA. Efektem jest odczuwalna poprawa Twojego zdrowia i odprężenie.
Na poziomie umysłu – dźwięki kamertonów relaksują i harmonizują Twoje myśli, obniżają stres. Efektem jest spokojna i lekka głowa.
Na poziomie emocjonalnym uwalniają się schematyczne blokady i ograniczenia. Efektem jest poszerzenie świadomości i lekkość kreacji.
Powiedz Sobie TAK i doświadcz Sama/Sam bycia w harmonii i homeostazie Swojego Istnienia.
Zajmuję się wspomaganiem CUDu, czyli Ciała, Umysłu i Duszy głównie za pomocą Dźwiękoterapii, masażu Ajurwedyjskiego (od 2013 r.) oraz Terapii Czaszkowo Krzyżowej (Cranio) w ujęciu biodynamicznym. Nieustannie zgłębiam i fascynuje mnie ta podróż w doświadczanie i wiedzę.

Z dźwięcznością Anna Żbik

Po prostu PRZYBYWAJ!!!

ZAPISY i więcej informacji pod nr tel. 793 720 430 oraz tel. 796364 707.

Zadbaj proszę o wygodny strój, nawodnienie organizmu i już.
Możesz przynieść swoją karimatę poduszkę, koc i wodę (karimaty i koce dostępne również na miejscu)
Do zobaczenia

Spotkanie odbywa się w siedzibie Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów „Biorad” przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 we Wrocławiu (kamienica w podwórzu), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 796364707 lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com