Potencjał Twojego umysłu, osiąganie celów a zarazem wybór tych, które mają dla Ciebie największe znaczenie, to klucz do metamorfozy w obliczu oddziaływań rozpoczętej Ery Wodnika.
Wszelkie intencje przeradzają się w czyny z prędkością, jaka nie miała wcześniej miejsca na Ziemi, którą znamy.
Wibracje dynamicznie wzrastają, niosąc Cię tam, gdzie obecnie jest Twoja myśl, wizja Ciebie ze wszystkim co Cię spotka.
Myślokształt nie ulega zmianie samoistnie na pozytywny, czy bardziej pozytywny jeżeli z takim już w Erę Wodnika wchodzimy.
Mobilizacja energetyczna doprowadzi nas tam gdzie siebie widzimy teraz, przy pomocy Światła Energii Reiki, wzmacniającego naturalny przepływ życiowej energii.
Opowiem o tym, jak zaprojektować naszą przyszłość w pozytywnych wibracjach poprzez przepotężne narzędzie, które mamy ze sobą zawsze i wszędzie – wizualizację.
To czy widzimy nasze dalsze losy w czarnych barwach, skupiamy się na lęku o dobrobyt na każdej płaszczyźnie życia na Ziemi – finanse, relacje, kariera zawodowa i samorozwój – gdy czepiają nas same zmartwienia, i tylko je potrafimy widzieć myśląc o tym co będzie – tam popchnie nas zadziewająca się energetyczna aktywizacja planety.
Pełna mobilizacja i przejście z wizualizacji wymarzonej ścieżki swojej inkarnacji, do jej manifestacji w doświadczanej rzeczywistości, ma szansę przerodzić się w piękne, spełnione życie.
Nie musimy niczego wymagać, ponieważ łatwo otrzymać coś zupełnie odwrotnego, tak jak skupiając się na braku tego, czego pragniemy.
Jeżeli teraz nie pozwolimy sobie na stworzenie rzeczywistości, mieniącej się światłem naszych marzeń, które się zmaterializują – zostaniemy w tyle, w starych i skrystalizowanych przekonaniach, chorobach i podupadaniu na zdrowiu psychicznym przez zapętlenie w strachu i bezradności.
Przez godzinną podróż za potencjałem odnalezienia i zrealizowania siebie takiego jakimi chcemy być, jakimi jesteśmy ale nie pozwalamy naszej świadomości tego zaakceptować, przekażę wam jak zastosować wizualizację celu, która doprowadzi do jego realizacji.
Zapraszamy na otwarty wykład, także dla mnie cenna będzie wasza obecność i to, co z niej wyniesiecie.

Wykład przedstawi: Cezary Wieczorek – członek BIORADu, Czakroterapeuta i Praktyk Reiki Usui Shiki Ryoho, oraz mistrz-nauczyciel Light Reiki.

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.