Zapraszamy serdecznie w piątek 25 listopada br. o godz. 17.30 na wykład „Moja przygoda z Reiki” oraz 03 i 04 listopada o godz. 10.00 na kurs „REIKI – stopień I” – prowadzi Mistrz Reiki Jolanta Różycka.

Wykład – WSTĘP WOLNY.
Koszt całego kursu 500 zł. Na kurs obowiązują zapisy.
Dla osób powtarzających kurs 50% ceny.

Reiki to bezpośrednia terapia samoleczenia.
Słowo Reiki składa się z dwóch słów pochodzących z języka chińskiego: „rei” – oznacza uniwersalną energię ożywiającą wszystko, lub też boską siłę, albo źródło miłości, oraz „ki”, które ma wiele znaczeń jak również oznacza metodę uzdrawiania za pomocą energii.
Zatem Reiki to energia miłości łącząca każdego człowieka z energią uniwersalną.
Nie trzeba posiadać żadnych wrodzonych umiejętności czy predyspozycji by każdy nauczył się tej metody i z powodzeniem stosował ją w codziennym życiu pomagając każdej żywej potrzebującej istocie.
Działanie energią Reiki pomaga w naturalnym procesie samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę i chęć do uzdrowienia. Wykazuje oddziaływanie na wszystkich poziomach energetycznych. Energia Reiki prowadzi do równowagi, likwiduje blokady, łagodzi ból, sprzyja pełnemu odprężeniu, przyśpiesza procesy zdrowienia, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn.
Jest to energia, która jest w pełni bezpieczna dla każdego i nie może nikomu zaszkodzić, gdyż płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebuje biorca.

„Każda istota ma moc uzdrawiania. Rośliny, drzewa, zwierzęta, ryby i insekty, ale przede wszystkim człowiek, jako korona stworzenia, ma niesamowitą moc”.
– Mikao Usui

Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Radiestetów i Bioterapeutów „Biorad” przy ul. Ofiar Oświęcimskich 44A lok. 8 we Wrocławiu (wejście od podwórza), dojście: 150 m od pl. Dominikańskiego.

Bliższe informacje pod numerami telefonów 609673787, 796364707 lub napisz do nas na adres: biorad@biorad.wroclaw.pl, biorad.wroclaw@gmail.com